  • P11S1V0FLSW00101KA
P11S1V0FLSW00101KA
advertisement
Manufacturer No:
P11S1V0FLSW00101KA
HK JDW NO:
875-P11S1V0FLSW00101KA
Step5Bar-code shipping tag
P11S1V0FLSW00101KA
    Select All
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Mount
    Panel
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    100Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W