  • P11S1T0AJSX10104ML
P11S1T0AJSX10104ML
advertisement
Manufacturer No:
P11S1T0AJSX10104ML
HK JDW NO:
875-P11S1T0AJSX10104ML
Package:
Description:
Res Cermet POT 100K Ohm 20% 1/2W 1(Elec)/1(Mech)Turn 3mm (12.5 X 13.1mm) Pin Panel Mount Box
Step5Bar-code shipping tag
P11S1T0AJSX10104ML
    Panel
  • Published
    2009
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    100kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C