  • P11S1QAEJSX00222KA
P11S1QAEJSX00222KA
advertisement
Manufacturer No:
P11S1QAEJSX00222KA
HK JDW NO:
875-P11S1QAEJSX00222KA
Step5Bar-code shipping tag
P11S1QAEJSX00222KA
    Panel
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    2.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W