  • P11S1QAEBSZ00472MA
P11S1QAEBSZ00472MA
advertisement
Manufacturer No:
P11S1QAEBSZ00472MA
HK JDW NO:
875-P11S1QAEBSZ00472MA
Step5Bar-code shipping tag
P11S1QAEBSZ00472MA
    Panel
  • Published
    2016
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    4.7kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W