  • P11S1QAEBSZ00104KA
P11S1QAEBSZ00104KA
advertisement
Manufacturer No:
P11S1QAEBSZ00104KA
HK JDW NO:
875-P11S1QAEBSZ00104KA
Step5Bar-code shipping tag
P11S1QAEBSZ00104KA
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Packaging
    Box
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
    Not Applicable
  • Termination
    Pin
  • Resistance
    100kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W