  • P11S1Q0EJSZ00105MA
P11S1Q0EJSZ00105MA
advertisement
Manufacturer No:
P11S1Q0EJSZ00105MA
HK JDW NO:
875-P11S1Q0EJSZ00105MA
Package:
Datasheet:
Description:
Res Cermet POT 1M Ohm 20% 0.12W 1(Elec)/1(Mech)Turn 4mm (12.5 X 13.1mm) Pin Panel Mount Box
Step5Bar-code shipping tag
P11S1Q0EJSZ00105MA
    Panel
  • Packaging
    Box
  • Tolerance
    20%
    Not Applicable
  • Termination
    Pin
  • Resistance
    1MOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Potentiometer
  • Depth
    12.5mm