  • P11S1Q0EJSZ00101MA
P11S1Q0EJSZ00101MA
advertisement
Manufacturer No:
P11S1Q0EJSZ00101MA
HK JDW NO:
875-P11S1Q0EJSZ00101MA
Step5Bar-code shipping tag
P11S1Q0EJSZ00101MA
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    100Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W