  • P11S1Q0EBSW20103KA
P11S1Q0EBSW20103KA
advertisement
Manufacturer No:
P11S1Q0EBSW20103KA
HK JDW NO:
875-P11S1Q0EBSW20103KA
Step5Bar-code shipping tag
P11S1Q0EBSW20103KA
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Mount
    Panel, Through Hole
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W