  • P11S1G0EBSY00470MA
P11S1G0EBSY00470MA
advertisement
Manufacturer No:
P11S1G0EBSY00470MA
HK JDW NO:
875-P11S1G0EBSY00470MA
Step5Bar-code shipping tag
P11S1G0EBSY00470MA
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Published
    2016
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    47Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W