  • P11S1F0GHFY00102KA
P11S1F0GHFY00102KA
advertisement
Manufacturer No:
P11S1F0GHFY00102KA
HK JDW NO:
875-P11S1F0GHFY00102KA
Step5Bar-code shipping tag
P11S1F0GHFY00102KA
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    1kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W