  • P11S1A0BGFY00103MA
P11S1A0BGFY00103MA
advertisement
Manufacturer No:
P11S1A0BGFY00103MA
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-P11S1A0BGFY00103MA
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
P11S1A0BGFY00103MA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Mount
    Panel
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Potentiometer
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W