  • P11A1Q0EASY00102MA
P11A1Q0EASY00102MA
advertisement
Manufacturer No:
P11A1Q0EASY00102MA
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-P11A1Q0EASY00102MA
Package:
Datasheet:
Description:
Res Conductive Plastic POT 1K Ohm 20% 0.5W 1(Elec)/1(Mech)Turn 4mm (12.5 X 18mm) Solder Lug Panel Mount Box
Step5Bar-code shipping tag
P11A1Q0EASY00102MA
  • Packaging
    Box
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    Solder
  • Resistance
    1kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Depth
    12.5mm