  • P0805E2262BNTA
P0805E2262BNTA
advertisement
Manufacturer No:
P0805E2262BNTA
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-P0805E2262BNTA
Description:
22.6kOhm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
P0805E2262BNTA
  • Package / Case
    0805
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    0.1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    22.6kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    200mW
  • Depth
    1.27mm
  • Height
    500μm
  • Length
    1.91mm