  • P0603E2800BNT
P0603E2800BNT
advertisement
Manufacturer No:
P0603E2800BNT
HK JDW NO:
875-P0603E2800BNT
Package:
0603
Datasheet:
Description:
Thin Film, 280Ohm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
P0603E2800BNT
  • Contact Plating
    Silver, Tin
    Tape & Reel (TR)
  • Published
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    280Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Length
    1.52mm