  • OYETECJANF-27.000000
OYETECJANF-27.000000
advertisement
Manufacturer No:
OYETECJANF-27.000000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-OYETECJANF-27.000000
Package:
4-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
OYETECJANF-27.000000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    OY
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    2.8V~3.3V
  • Frequency
    27MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10μA
  • Max Supply Current
    15mA
  • Height
    990.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm