  • OTETGLVTNF-133.333000
OTETGLVTNF-133.333000
advertisement
Manufacturer No:
OTETGLVTNF-133.333000
HK JDW NO:
776-OTETGLVTNF-133.333000
Step5Bar-code shipping tag
OTETGLVTNF-133.333000
    7 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    133.333MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVDS
    Crystal
  • Max Supply Current
    75mA
  • Height
    1.6002mm
  • Height Seated (Max)
    0.063 1.60mm