  • OTETGCVANF-320.000000
OTETGCVANF-320.000000
advertisement
Manufacturer No:
OTETGCVANF-320.000000
HK JDW NO:
776-OTETGCVANF-320.000000
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
XTAL OSC XO 320.0000MHZ LVDS SMD
Step5Bar-code shipping tag
OTETGCVANF-320.000000
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    320MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVDS
    Crystal
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.5mm
  • Operating Frequency
    320MHz
  • Rise Time-Max
    1ns
  • Fall Time-Max
    1ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Max Supply Current
    65mA
  • Height
    1.6002mm
  • Height Seated (Max)
    0.063 1.60mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C