  • OS128048PN11MY0B10
OS128048PN11MY0B10
advertisement
Manufacturer No:
OS128048PN11MY0B10
HK JDW NO:
606-OS128048PN11MY0B10
Package:
Description:
DISPLAY OLED 128X48 1.1" YELLOW
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
OS128048PN11MY0B10
  • Series
    Pictiva
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Interface
    Parallel/Serial
  • Display Type
    OLED - Passive Matrix
  • Viewing Area
    28.60mm W x 11.57mm H
  • Backlight
    Without Backlight
  • Dot Pixels
    128 x 48
  • Background Color
    Black
  • Diagonal Screen Size
    1.1 27.94mm
  • Graphics Color
    Yellow
  • Dot Size
    0.18mm Wx0.17mm H
  • Dot Pitch
    0.21mm Wx0.20mm H