  • ORNV20012001T1
ORNV20012001T1
advertisement
Manufacturer No:
ORNV20012001T1
HK JDW NO:
881-ORNV20012001T1
Package:
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Datasheet:
ORNV20012001T1
Step5Bar-code shipping tag
ORNV20012001T1
    Select All
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Package / Case
    8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.194Lx0.157W 4.93mmx3.99mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    2kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Per Element
    100mW
  • Resistor-Ratio-Drift
    ±5ppm/°C
  • Resistor Matching Ratio
    ±0.05%
  • Height
    1.7272mm
  • Height Seated (Max)
    0.068 1.73mm
  • Length
    4.9276mm
  • Width
    3.9878mm