  • OPA4244EA/250
OPA4244EA/250
advertisement
Manufacturer No:
OPA4244EA/250
Manufacturer:
HK JDW NO:
TI-OPA4244EA/250
Package:
Texas Instruments
Datasheet:
OPA4244EA/250
Description:
Quad, 36-V, 430-kHz, low-offset operational amplifier
Quantity:
In Stock : 250
Purchasing and Inquiry
4 Channels 25mA per Channel 10nA 82 dB Instrumentational OP Amps 0.025μA 18V 2.2V~36V ±1.1V~18V OPA4244 14 Pins 14-TSSOP (0.173, 4.40mm Width)