  • OK202-25-OG-V
OK202-25-OG-V
advertisement
Manufacturer No:
OK202-25-OG-V
HK JDW NO:
498-OK202-25-OG-V
Package:
Datasheet:
OK202-25-OG-V
Step5Bar-code shipping tag
OK202-25-OG-V
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Part Status
    Obsolete
  • Voltage - Supply
    9V~15V
  • Viewing Area
    85.00mm L x 18.60mm W
  • Dot Size
    0.60mm Wx0.65mm H
  • Outline L x W x H
    116.00mm x 37.00mm x 25.00mm
  • Character Size
    5.55mm Hx3.20mm W