  • ODJMDLVTNF-125.000000
ODJMDLVTNF-125.000000
advertisement
Manufacturer No:
ODJMDLVTNF-125.000000
HK JDW NO:
776-ODJMDLVTNF-125.000000
Step5Bar-code shipping tag
ODJMDLVTNF-125.000000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    80mA
  • Height Seated (Max)
    0.073 1.85mm