  • ODEMDLVTNF-100.000000
ODEMDLVTNF-100.000000
advertisement
Manufacturer No:
ODEMDLVTNF-100.000000
HK JDW NO:
776-ODEMDLVTNF-100.000000
Step5Bar-code shipping tag
ODEMDLVTNF-100.000000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    90mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    110mA
  • Height Seated (Max)
    0.073 1.85mm