  • ODEMDLLTNF-125.000000
ODEMDLLTNF-125.000000
advertisement
Manufacturer No:
ODEMDLLTNF-125.000000
HK JDW NO:
776-ODEMDLLTNF-125.000000
Step5Bar-code shipping tag
ODEMDLLTNF-125.000000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    110mA
  • Height Seated (Max)
    0.073 1.85mm