  • OCETGLJTNF-100.000000
OCETGLJTNF-100.000000
advertisement
Manufacturer No:
OCETGLJTNF-100.000000
HK JDW NO:
776-OCETGLJTNF-100.000000
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 10719
Step5Bar-code shipping tag
OCETGLJTNF-100.000000
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    4
  • Type
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
    Crystal
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.4mm
  • Operating Frequency
    100MHz
  • Rise Time-Max
    4ns
  • Fall Time-Max
    4ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Power Supplies
    3.3V
  • Max Supply Current
    35mA
  • Height
    1.4986mm
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm