  • OCETGCJTNF-48.000000
OCETGCJTNF-48.000000
advertisement
Manufacturer No:
OCETGCJTNF-48.000000
HK JDW NO:
776-OCETGCJTNF-48.000000
Step5Bar-code shipping tag
OCETGCJTNF-48.000000
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    48MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Max Supply Current
    20mA
  • Height
    1.4986mm
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm