  • O 26,0-JT32C-A-K-3,3-LF
O 26,0-JT32C-A-K-3,3-LF
advertisement
Manufacturer No:
O 26,0-JT32C-A-K-3,3-LF
Manufacturer:
Jauch Quartz
HK JDW NO:
387-O 26,0-JT32C-A-K-3,3-LF
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 6819
Step5Bar-code shipping tag
O 26,0-JT32C-A-K-3,3-LF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    JT32C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    TCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    26MHz
  • Frequency Stability
    ±2.5ppm
  • Output
    HCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    5.5mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.0mm
  • Operating Frequency
    26MHz
  • Rise Time-Max
    5ns
  • Fall Time-Max
    5ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10μA
  • Height Seated (Max)
    0.043 1.10mm