  • O 25,0-JT33-B-K-3,3-LF
O 25,0-JT33-B-K-3,3-LF
advertisement
Manufacturer No:
O 25,0-JT33-B-K-3,3-LF
Manufacturer:
Jauch Quartz
HK JDW NO:
387-O 25,0-JT33-B-K-3,3-LF
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 1485
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
O 25,0-JT33-B-K-3,3-LF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    JT33
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    TCXO
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Additional Feature
    BULK; TR, 7 INCH
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±2ppm
  • Output
    Clipped Sine Wave
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    2.5mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.0mm
  • Operating Frequency
    25MHz
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm