  • NZ2520SHA-80M-END5301A
NZ2520SHA-80M-END5301A
advertisement
Manufacturer No:
NZ2520SHA-80M-END5301A
Manufacturer:
NDK
HK JDW NO:
545-NZ2520SHA-80M-END5301A
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NZ2520SHA-80M-END5301A
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Number of Outputs
    1
  • Max Supply Voltage
    3.3V
  • Min Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency (Max)
    80MHz