  • NY448700FA20
NY448700FA20
advertisement
Manufacturer No:
NY448700FA20
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-NY448700FA20
Step5Bar-code shipping tag
NY448700FA20
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.2mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.87kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Additional Feature
    PRECISION, RATED AC VOLTAGE: 350V