  • NX5032GB-16MHZ-STD-CSK-5
NX5032GB-16MHZ-STD-CSK-5
advertisement
Manufacturer No:
NX5032GB-16MHZ-STD-CSK-5
HK JDW NO:
545-NX5032GB-16MHZ-STD-CSK-5
Description:
Quantity:
In Stock : 5032
Step5Bar-code shipping tag
NX5032GB-16MHZ-STD-CSK-5
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    NX5032GB
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Frequency
    16MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohms
  • Load Capacitance
    8pF
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height
    1.1938mm
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm
  • Length
    5.0038mm
  • Width
    3.2004mm