  • NX5032GA-13.560M-STD-CSK-4
NX5032GA-13.560M-STD-CSK-4
advertisement
Manufacturer No:
NX5032GA-13.560M-STD-CSK-4
Manufacturer:
NDK
HK JDW NO:
545-NX5032GA-13.560M-STD-CSK-4
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NX5032GA-13.560M-STD-CSK-4
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Frequency
    13.56MHz
  • Height
    1.3mm
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm