  • NX3215SA-32.768K-STD-MUA-9
NX3215SA-32.768K-STD-MUA-9
advertisement
Manufacturer No:
NX3215SA-32.768K-STD-MUA-9
Manufacturer:
NDK America, Inc.
HK JDW NO:
545-NX3215SA-32.768K-STD-MUA-9
Package:
2-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NX3215SA-32.768K-STD-MUA-9
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Mount
  • Package / Case
    2-SMD, No Lead
  • Number of Pins
    2
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    NX3215SA
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.059W 3.20mmx1.50mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    kHz Crystal (Tuning Fork)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    32.768kHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    70kOhms
  • Load Capacitance
    9pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    3.2004mm
  • Width
    1.4986mm