  • NX2520SA-26.000000MHZ-B9
NX2520SA-26.000000MHZ-B9
advertisement
Manufacturer No:
NX2520SA-26.000000MHZ-B9
HK JDW NO:
545-NX2520SA-26.000000MHZ-B9
Description:
Quantity:
In Stock : 2404
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NX2520SA-26.000000MHZ-B9
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    NX2520SA
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    26MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100Ohms
  • Load Capacitance
    10pF
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Height
    660.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm
  • Length
    2.4892mm
  • Width
    2.0066mm