  • NTRH12D3092DTRF
NTRH12D3092DTRF
advertisement
Manufacturer No:
NTRH12D3092DTRF
HK JDW NO:
10881-NTRH12D3092DTRF
Description:
FIXED RESISTOR SURFACE MOUNT, 30900Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
NTRH12D3092DTRF
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    30900Ohm
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.25W
  • Operating Temperature (Max)
    155°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Working Voltage
    200V
  • Rated Temperature
    70°C