  • NTRH12B8202CTRF
NTRH12B8202CTRF
advertisement
Manufacturer No:
NTRH12B8202CTRF
HK JDW NO:
10881-NTRH12B8202CTRF
Step5Bar-code shipping tag
NTRH12B8202CTRF
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    82000Ohm
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.25W
  • Operating Temperature (Max)
    155°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Working Voltage
    200V
  • Rated Temperature
    70°C