  • NTRH06B1693DTRF
NTRH06B1693DTRF
advertisement
Manufacturer No:
NTRH06B1693DTRF
HK JDW NO:
10881-NTRH06B1693DTRF
Step5Bar-code shipping tag
NTRH06B1693DTRF
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    169000Ohm
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.1W
  • Operating Temperature (Max)
    155°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Working Voltage
    50V
  • Rated Temperature
    70°C