  • NTR50C2943BTRF
NTR50C2943BTRF
advertisement
Manufacturer No:
NTR50C2943BTRF
HK JDW NO:
10881-NTR50C2943BTRF
Datasheet:
NTR50C2943BTRF
Step5Bar-code shipping tag
NTR50C2943BTRF
    2512
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.25%
  • Temperature Coefficient
    10 ppm/°C
  • Resistance
    294kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    500mW