  • NTR25C5230NTRF
NTR25C5230NTRF
advertisement
Manufacturer No:
NTR25C5230NTRF
HK JDW NO:
10881-NTR25C5230NTRF
Description:
Thin Film, 523Ohm, 0.25%,
Step5Bar-code shipping tag
NTR25C5230NTRF
    2010
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.25%
  • Temperature Coefficient
    15 ppm/°C
  • Resistance
    523Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    250mW