  • NTR25C2871NTRF
NTR25C2871NTRF
advertisement
Manufacturer No:
NTR25C2871NTRF
HK JDW NO:
10881-NTR25C2871NTRF
Description:
Thin Film, 2.87kOhm, 0.25%,
Step5Bar-code shipping tag
NTR25C2871NTRF
  • Tolerance
    0.25%
  • Temperature Coefficient
    15 ppm/°C
  • Resistance
    2.87kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    250mW