  • NTR25C2673BTRF
NTR25C2673BTRF
advertisement
Manufacturer No:
NTR25C2673BTRF
HK JDW NO:
10881-NTR25C2673BTRF
Datasheet:
NTR25C2673BTRF
Description:
Thin Film, 267kOhm, 0.25%,
Step5Bar-code shipping tag
NTR25C2673BTRF
    2010
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.25%
  • Temperature Coefficient
    10 ppm/°C
  • Resistance
    267kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    250mW