  • NTR25C1243NTRF
NTR25C1243NTRF
advertisement
Manufacturer No:
NTR25C1243NTRF
HK JDW NO:
10881-NTR25C1243NTRF
Description:
Thin Film, 124kOhm, 0.25%,
Step5Bar-code shipping tag
NTR25C1243NTRF
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    250mW
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
    2010
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.25%
  • Temperature Coefficient
    15 ppm/°C
  • Resistance
    124kOhm