  • NTR12B3322DTRF
NTR12B3322DTRF
advertisement
Manufacturer No:
NTR12B3322DTRF
HK JDW NO:
10881-NTR12B3322DTRF
Datasheet:
NTR12B3322DTRF
Description:
FIXED RESISTOR SURFACE MOUNT, Thin Film, 33.2kOhm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
NTR12B3322DTRF
    SURFACE MOUNT
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    33.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    125mW
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.125W
  • Working Voltage
    150V
  • Rated Temperature
    70°C