  • NTR06D2212CTRF
NTR06D2212CTRF
advertisement
Manufacturer No:
NTR06D2212CTRF
HK JDW NO:
10881-NTR06D2212CTRF
Step5Bar-code shipping tag
NTR06D2212CTRF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    22.1kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
  • Power Rating
    62.5mW
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.063W
  • Working Voltage
    50V
  • Rated Temperature
    70°C