  • NSPE-A220M80V8X10.5NLBYF
NSPE-A220M80V8X10.5NLBYF
advertisement
Manufacturer No:
NSPE-A220M80V8X10.5NLBYF
HK JDW NO:
10881-NSPE-A220M80V8X10.5NLBYF
Package:
Description:
Cap Aluminum Polymer Hybrid 22uF 80VDC 20% (8 X 10.5mm) SMD 0.045 Ohm 1550mA 10000h 105°C Automotive T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NSPE-A220M80V8X10.5NLBYF
    Select All
  • Number of Terminals
    2
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Type
    Polymer Hybrid
  • Construction
    Cylindrical
  • Polarity
    Polar
  • Voltage
    80VDC