  • NSMD035-13.2V
NSMD035-13.2V
advertisement
Manufacturer No:
NSMD035-13.2V
Manufacturer:
TECHFUSE
HK JDW NO:
16152-NSMD035-13.2V
Package:
Datasheet:
Description:
13.2V 350mA 100A 600mW 750mA 250mΩ 0.1s 1.3Ω 1206 Resettable Fuses ROHS