  • NSCSMNN015PDUNV
NSCSMNN015PDUNV
advertisement
Manufacturer No:
NSCSMNN015PDUNV
HK JDW NO:
384-NSCSMNN015PDUNV
Package:
4-SIP Module
Datasheet:
NSCSMNN015PDUNV
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NSCSMNN015PDUNV
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Package / Case
    4-SIP Module
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Published
    2011
  • Series
    TruStability® NSC
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    PC Pin
  • Applications
    Board Mount
  • Voltage - Supply
    1.5V~12V
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Output
    0 mV ~ 155 mV (5V)
  • Termination Style
    PC Pin
  • Output Type
    Wheatstone Bridge
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Nominal Supply Current
    1.5mA
  • Accuracy
    ±0.25%