  • NS02BR3000FS73
NS02BR3000FS73
advertisement
Manufacturer No:
NS02BR3000FS73
HK JDW NO:
866-NS02BR3000FS73
Description:
Through Hole 300mOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
NS02BR3000FS73
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    300mOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    4.75mm
  • Length
    15.8mm