  • NS01AR1000FS70
NS01AR1000FS70
advertisement
Manufacturer No:
NS01AR1000FS70
HK JDW NO:
866-NS01AR1000FS70
Description:
Through Hole 100mOhm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
NS01AR1000FS70
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    90 ppm/°C
  • Resistance
    100mOhm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.39mm
  • Length
    11.1mm