  • NS0105R600FS73
NS0105R600FS73
advertisement
Manufacturer No:
NS0105R600FS73
HK JDW NO:
866-NS0105R600FS73
Description:
Through Hole 5.6Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
NS0105R600FS73
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    5.6Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    10W
  • Diameter
    9.53mm
  • Length
    47.5mm